דבר העורך

דבר העורך


 יוון שלא הכרנו                                                                 

יוון שלא הכרנו , זאת יוון האמיתית ,  יוון האוטנתית , יוון הנודפת ריחות וטעמים  השונים מאלה  המוכרים לנו מהאיים , ה- MAIN  LAND .
לא עוד איים עמוסים לעייפה כגון : כרתים ,מיקונוס , רודוס וכו'. אלא מקומות כגון : פיליון , פלופונס , מטאורה , דלפי , לפקדה ועוד .
כאמור , האיים הפזורים סביב, הפכו להיות מתויירים , עמוסים לעייפה וממוסחרים.אין בהם את הריחות , הצבעים והטעמים הטמונים בפלופונס , ואין בהם את האוטנתיות של כפרי פיליון וכפרי זגורייה .
יוון היא ערש התרבות המערבית . יוון הורישה לנו  את הדמוקרטיה , הפילוסופייה , הארכיטקטורה . יוון היא היסטוריה עשירה וארכיאולוגייה גאונית .חופשה ביוון היא פשוט חופשה חלומית .
יוון היא ים כחול ואלפי מפרצונים, חופים שטופי שמש בצד הרים גבוהים ומוריקים. ומעל לכל שפע נופים מהממים.
יוון היא נמלי דייגים ססגוניים , צלילי בוזוקי ושמחת חיים .
יוון היא תרבות . בפלופונס"  תיתקלו ב-"הלני" המלכה ובסוס הטרויאני . בפיליון תפגשו את המפרץ המפורסם בו צולם הסרט – "מה מאמייה ", במטאורה תראו את המצוקים עליהם טיפס "גיימס בונד" בסרטו " לענייך בלבד ".
וזגורייה , אוי זגורייה , אחד המקומות הקסומים בעולם. תפגשו את התום והטוהר ,את הפשטות והחיים האמיתיים.
יוון היא אוכל אנין , אנשים חביבים ומלאי שמחת חיים , ויוון היא חופש , חופש אמיתי.
רבות נכתב עליה ורבות דובר בה , אך אין כמו לחוש אותה . חופשה ביוון תתן לכם לחוש את מחוזותיה הלא ממוסחרים , את ריחות תבשיליה המיוחדים , את טעם האוכל המשובח , ואת המראות והנופים המהממים. אין ספק שיוון משאירה אחריה רבות ממדינות אירופה ועדיפה על הרבה ממחוזות בעולם , וכדאי מאד להפנים נקודה זאת .
אנו מתמחים באיתור מחוזות כאלה עבורכם .
אתרי היעד שלנו כגון : חצי האי פיליון , האי לפקדה , האי פלופונס   ,חבל זגורייה  אזור מטאורה ואזור דלפי ,הם בראש ובראשונה מקומות בתוליים יחסית מהאזורים המתויירים.
אנו מחפשים ומגלים עבורכם מקומות אשר לא שוררת בהם אוירה ממוסחרת . לרוב  מחוזותינו מאפיינים משותפים – שקט , שלווה , אויר צלול ,נוף מדהים ופסטורלי , ושלל אטרקציות וטיולים גם לילדים.
לעולם איננו ממליצים על מקום שלא ביקרנו בו ולא בדקנו אותו.
אנו מבקרים בכל בית ובכל אתר אותו אנו מציעים , אנו מצלמים אותו ואת סביבתו, אוספים עבורכם את כל האינפורמציה הדרושה לכם  לשם שהייתכם במקום.
אנו – לא מוכרים חתול בשק , ובזאת אנו נבדלים . אצלנו תראו על גבי תמונות את היעד אותו אנו צילמנו , ותקבלו תדריך מלא על מקומות בילוי , טברנות מומלצות , טיולים בסביבה הקרובה והרחוקה , אטרקציות לילדים  ומבוגרים , אזורי קניות מומלצים ,ועוד ועוד.
מלבד זאת נצייד אתכם במפות האזור וכן הסברים כתובים על סביבתכם.אנו גם עוזרים בסידורי הקרקע – אירגון טיסות והשכרות רכב במחירים נוחים .
כל מה שנותר הוא להתקשר ולהגיע לפגישת היכרות.

 

אקו מדיה בניית אתרים